Ginekologia estetyczna - którą procedurę wybrać?

Ginekologia estetyczna – którą procedurę wybrać?

Możesz być zainteresowana jednym lub kilkoma z poniższych zabiegów w celu poprawy wyglądu Twojego ciała. Należą do nich Labiaplastyka, zmiana kształtu pochwy oraz Thermiva/Viveve. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o każdej procedurze i o tym, która z nich jest dla Ciebie odpowiednia – zasób ten pochodzi od redakcji serwisu . Dowiesz się również, czego możesz się spodziewać podczas konsultacji. Podczas konsultacji chirurg estetyczny pochwy omówi z Tobą procedurę, zbada obszar i odpowie na wszelkie pytania, jakie możesz mieć. Prawdopodobnie zostaną wykonane zdjęcia przed zabiegiem, jak również.

Zapraszamy do lektury artykułu, który jest efektem naszej współpracy z beautyclub.waw.pl

Labiaplastyka

Labiaplastyka to zabieg chirurgiczny stosowany w celu skorygowania asymetrii warg sromowych większych i mniejszych. Zabieg zmniejsza asymetrię poprzez ścięcie nadmiaru tkanki warg sromowych. Zabieg ten pozwala na poprawę komfortu podczas kontaktów intymnych. Jest to częsta procedura przed bardziej skomplikowanymi zabiegami. Pacjentka zostanie w pełni poinformowana o ryzyku i korzyściach wynikających z tego zabiegu, a także o tym, czego może się spodziewać po operacji.

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety są nauczone, aby udać się do swojego OB-GYN w celu wykonania zabiegów estetycznych. Jednak nie każdy lekarz wykonuje zabiegi estetyczne. Operacja labiaplastyki jest wykonywana przez chirurga kosmetycznego, a nie przez OB-GYN. Jeśli nie jesteś pewna, do którego lekarza się udać, możesz odwiedzić stronę Royal College of Surgeons, aby uzyskać więcej informacji na temat tej procedury.

Vaginal reshaping

Istnieje wiele powodów, aby rozważyć kosmetyczną reshaping pochwy. Podczas gdy niektóre kobiety wybierają tę procedurę dla potwierdzenia płci, większość kobiet chce dokręcić swoją pochwę. Na szczęście istnieje wiele bezpiecznych i skutecznych procedur zmiany kształtu pochwy, które mogą pomóc Ci osiągnąć ciało, którego pragniesz. Dyskusja z lekarzem pomoże Ci ustalić, które procedury są dla Ciebie najlepsze.

Po reshaping pochwy w estetycznej ginekologii kosmetycznej, kobiety doświadczą mniej bólu, zasinień i dyskomfortu. Ponadto, istnieje niewielka szansa na zakażenie. Ryzyko to można jednak zminimalizować stosując antybiotyk. Większość pacjentek doświadcza wysokiego poziomu zadowolenia ze swoich wyników. Po poddaniu się zabiegowi zmiany kształtu pochwy, kobiety mogą spodziewać się mniejszego bólu podczas stosunku i poprawy funkcji seksualnych.

Thermiva/Viveve

Viveve to niechirurgiczny zabieg obkurczania pochwy wykonywany w gabinecie lekarskim w trybie ambulatoryjnym. Wykorzystuje on generator monopolarnej częstotliwości radiowej (CMRF) do łagodnego objętościowego ogrzewania przy jednoczesnym chłodzeniu delikatnej tkanki powierzchniowej. Stymuluje to własną produkcję kolagenu i elastyny w organizmie. Pojedyncza sesja trwa trzydzieści minut, a rezultaty są natychmiast zauważalne. Zabieg może poprawić funkcje seksualne i zmniejszyć suchość spowodowaną porodem.

Viveve i Thermiva to zabiegi o częstotliwości radiowej, które mogą poprawić doznania seksualne u kobiet, które mają wiotkość pochwy i są niezadowolone z jej wyglądu. Vive i Vivive są niechirurgicznym, bezbolesnym zabiegiem dla kobiet, które są niezadowolone z wyglądu swojej pochwy. Kobiety, które mają dzieci mogą również rozważyć te procedury. Thermiva i Vivive są nieinwazyjne i oferują pożądane rezultaty.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *