Rewitalizacja pochwy za pomocą radiofrekwencji

Rewitalizacja pochwy za pomocą radiofrekwencji

ThermiVa to urządzenie medyczne, które dostarcza energię o częstotliwości radiowej do pochwy. Jeden zabieg wykorzystuje ThermiVa do podgrzania tkanki pochwy. Ciepło to pobudza organizm do naturalnej odbudowy kolagenu i elastyny, dwóch głównych białek odpowiedzialnych za nadanie skórze elastyczności i jędrności – fragment ten jest twórczością ekspertów strony . Seria zabiegów może zwiększyć produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawić wygląd pochwy. Nie ma żadnych skutków ubocznych związanych z ThermiVa i nie ma czasu na rekonwalescencję.

TempSure Vitalia

TempSure Vitalia odmładzanie pochwy za pomocą częstotliwości radiowej jest bezpieczne dla kobiet w każdym wieku. Procedura jest szybka, bez konieczności przygotowania. Większość zabiegów trwa około 15 minut, a pacjentka może wrócić do swoich normalnych zajęć zaraz po zabiegu. Dodatkowo, po zabiegu nie ma przestojów, więc nie ma potrzeby umawiania kolejnej wizyty, aby powrócić do normalnych zajęć.

Zabieg TempSure Vitalia rozpoczyna się natychmiast, a rezultaty pojawiają się w ciągu tygodnia. W zależności od stopnia zaawansowania atrofii pochwy, konieczna może być seria trzech do czterech zabiegów. Po pierwszej sesji, można zaplanować zabiegi uzupełniające co miesiąc lub w częstszych odstępach czasu, jeśli jest to pożądane. Leczenie trwa zazwyczaj od 9 do 18 miesięcy, w zależności od stopnia zaawansowania choroby.

ThermiVa

Energia o częstotliwości radiowej jest wykorzystywana do zabiegu ThermiVa, który napina pochwę i wzmacnia mięśnie dna miednicy. Może również zmniejszyć obwisłe wargi sromowe i suchość. Poprzez stymulację produkcji kolagenu, zabieg pomaga przywrócić naturalną szczelność pochwy i warg sromowych, które są kluczowe zarówno dla komfortu, jak i życia intymnego kobiety.

Istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu ThermiVa. Kobiety z pewnymi warunkami zdrowotnymi nie mogą poddać się zabiegowi ThermiVa, w tym ciąża lub infekcja w pochwie. Jednak kobiety, które są poza tym zdrowe, mogą mieć zabiegi ThermiVa, a czas przestoju jest znacznie mniejszy niż w przypadku tradycyjnych operacji. Procedura nie jest uważana za zmieniającą życie, więc pacjenci powinni pamiętać, że ThermiVa nie leczy wszystkich objawów. TempSure

TempSure Vitalia to niechirurgiczny zabieg, który stymuluje bieżącą regenerację tkanek. Energia o częstotliwości radiowej stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz tonizuje i napina tkanki wewnętrzne i zewnętrzne. W zależności od stanu zdrowia, może być potrzebny jeden lub więcej zabiegów. Zabiegi trwają około trzydziestu minut do godziny i mogą być wykonane jako procedura ambulatoryjna.

Urządzenie wykorzystuje kontrolowaną energię o częstotliwości radiowej do ogrzewania zewnętrznych tkanek pochwy. To ciepło stymuluje wzrost nowego kolagenu, napinając zewnętrzny obszar pochwy. Ma na celu odmłodzenie struktur wewnętrznych i poprawę komfortu. Może również odwrócić oznaki rozciągania. TempSure Rewitalizacja pochwy za pomocą radiofrekwencji jest skuteczną opcją leczenia dla kobiet doświadczających starzenia się tkanki pochwy.

TempSure RF

TempSure Vitalia to niechirurgiczny zabieg, który wykorzystuje fale o częstotliwości radiowej do stymulowania produkcji kolagenu i elastyny w pochwie. Procedura może trwać od 30 minut do godziny. Ponieważ nie ma przestojów, pasuje do większości ludzi zajęty harmonogram. Kobiety mogą być zainteresowane tym zabiegiem, ponieważ jest on niechirurgiczny i nie wymaga znieczulenia.

Energia RF jest dostarczana do wewnętrznych warstw pochwy ruchem okrężnym, ogrzewając głębiej położoną tkankę łączną. Temperatura jest kontrolowana w celu utrzymania komfortu, za pomocą podwójnych termometrów osadzonych w końcówce sondy. Efektem jest poprawa krążenia wokół zewnętrznej tkanki pochwy. Stosując TempSure Vitalia, kobiety mogą doświadczyć odmłodzonej pochwy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
regulacje produkcji wyrobów medycznych
Czytaj Dalej

Konsekwencje regulacji rynku leków w Polsce

Kontraktowa produkcja leków to ważny element polskiego rynku farmaceutycznego. Zmiany w regulacjach dotyczących produkcji leków mogą mieć znaczący…
Laserowe leczenie nietrzymania moczu
Czytaj Dalej

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Czy leczenie laserowe nietrzymania moczu jest bezpieczne? Pytanie to pojawiło się, gdy jeden z naszych autorów dokonał systematycznego…