Czy mogę poddać się zabiegowi powiększenia punktu G w każdym wieku?

Czy mogę poddać się zabiegowi powiększenia punktu G w każdym wieku?

Istnieje kilka korzyści z zabiegu powiększenia punktu G. Nie wpływa na cykl menstruacyjny i nie wymaga bezpośredniego nacisku, aby osiągnąć orgazm. Co więcej, można ją wykonać u każdej kobiety w każdym wieku. W tym artykule omówiono kilka najczęstszych pytań związanych z tą procedurą i udzielono na nie odpowiedzi. Ostatecznie celem jest pomoc w podjęciu decyzji, czy ta procedura jest właśnie dla Ciebie.

Bezbolesny

Jeśli jesteś kobietą, która ma dość doświadczania punktu g, który nie sprawia, że czujesz się pobudzona i zadowolona podczas stosunku, powinnaś rozważyć przeprowadzenie zabiegu bezbolesnej augmentacji punktu g. Podczas tego zabiegu lekarz pobierze krew z Twojej żyły i odwiruje ją w wirówce, aby zwiększyć jej stężenie PRP. Ten PRP jest następnie wstrzykiwany do strzykawki do wstrzyknięcia w obszarze łechtaczki. Pozostałe 5 cm3 jest wstrzykiwane w skórę wokół punktu G.

Po konsultacji z lekarzem, otrzymasz instrukcje dotyczące bezbolesnego zabiegu powiększania punktu G. Gdy poczujesz się komfortowo, możesz zaplanować zabieg. Zabieg może być wykonany tego samego dnia. Nie ma czasu rekonwalescencji, więc możesz wznowić swoją aktywność seksualną zaraz po nim. Bezbolesna procedura powiększania punktu G w każdym wieku może pomóc Ci poczuć się znowu seksownie i namiętnie!

Nie ma wpływu na miesiączkę

Satysfakcja seksualna kobiety może być znacznie zwiększona po zabiegu powiększenia punktu G. Waginoplastyka, chirurgia kosmetyczna, jest kolejną opcją dostępną dla kobiet, które chciałyby poprawić swój wygląd i ulepszyć swoje życie seksualne. Procedura wymaga niewielkiego czasu przestoju i nie ma okresu oczekiwania. Dr Otto Huertas, ginekolog z certyfikatem, wykonuje operacje powiększenia punktu G u kobiet, aby zwiększyć ich doświadczenie seksualne i satysfakcję.

Powiększanie punktu G nie jest zabiegiem stałym i nie wpływa na miesiączki. Operacja ta jest zazwyczaj tymczasowa, trwająca do czterech miesięcy. Niektóre kobiety mogą odczuwać ból, krwawienie i tymczasowy wzrost wrażliwości na stymulację seksualną. Jednak niektóre kobiety nie doświadczają żadnych zauważalnych zmian po powiększeniu punktu G. Niektóre kobiety odczuwają dyskomfort po zabiegu i mogą odczuwać miesiączkę przez kilka miesięcy.

Nie wymaga bezpośredniego nacisku, aby osiągnąć orgazm

Zabieg powiększania punktu G polega na wzmocnieniu obszaru pochwy, który jest odpowiedzialny za podniecenie, czyli punktu Grafenberga, i nie wymaga bezpośredniego nacisku ani stymulacji seksualnej, aby osiągnąć orgazm. Nie należy tego mylić ze stymulacją łechtaczki, która polega na doprowadzeniu genitaliów mężczyzny do kontaktu z partnerką podczas seksu.

W pierwszej połowie XIX wieku wielu lekarzy nie rozpoznało punktu G, przez co wykonywali nieudane zabiegi, które nie przynosiły pożądanych rezultatów. Punkt G leży na przedniej ścianie pochwy, w miejscu, które nie jest łatwo wyczuwalne podczas rutynowego badania pochwy. Lekarze są szkoleni, aby unikać wywoływania stymulacji seksualnej u pacjentek.

Nie dla kobiet w ciąży

Jeśli rozważasz poddanie się zabiegowi powiększenia punktu G, upewnij się, że jesteś świadoma ryzyka i skutków ubocznych. Powszechnie panuje błędne przekonanie, że zabieg ten jest niebezpieczny. W rzeczywistości nie jest on bezpieczny dla kobiet w ciąży, ponieważ obejmuje operację na obszarze, który jest wrażliwy na hormony w pochwie. Ponieważ punkt G znajduje się tuż nad ścianą pochwy i w odległości od 5,8 do 7 centymetrów od krocza, istnieje bardzo duża szansa, że doświadczysz poważnej reakcji na zabieg.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa tej procedury, konieczne będzie przeprowadzenie ogólnego badania miednicy. Lekarz będzie musiał sprawdzić, czy nie ma żadnych nieprawidłowości w pochwie. Będą musieli również sprawdzić obecność punktu G. Większość pacjentów będzie w stanie go rozpoznać. Pacjentki mogą również odbywać stosunki seksualne już cztery godziny po zabiegu. Jeśli planujesz poddać się zabiegowi powiększenia punktu G, powinieneś porozmawiać z wykwalifikowanym chirurgiem kosmetycznym.

Nie dla kobiet z zaburzeniami równowagi hormonalnej

W przypadku kobiet cierpiących na zaburzenia równowagi hormonalnej należy niezwłocznie zwrócić się o pomoc medyczną. Hormony funkcjonują w organizmie jako posłańcy, regulując wiele funkcji. Regulują temperaturę ciała, rytm snu i głodu oraz nastrój. Zaburzenia równowagi hormonalnej mogą mieć znaczące konsekwencje i często mogą być błędnie zdiagnozowane jako inne warunki. Lekarz może pomóc w określeniu ciężkości stanu i zalecić leczenie. Oto kilka typowych objawów, na które należy uważać:

Niektóre z objawów zaburzeń równowagi hormonalnej mogą być łagodne lub uciążliwe, ale nie należy ich odrzucać. Podczas gdy większość kobiet doświadcza miesiączki w tym samym dniu, nieregularne cykle menstruacyjne są oznaką poważnego problemu hormonalnego. Kobiety cierpiące z powodu zaburzeń hormonalnych powinny zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego w celu uzyskania właściwej diagnozy i leczenia. W niektórych przypadkach kobiety doświadczają obfitych miesiączek z powodu włókniaków, łagodnych mas w macicy napędzanych przez estrogen.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Zabieg odmładzania pochwy - wszystkie fakty
Czytaj Dalej

Zabieg odmładzania pochwy – wszystkie fakty

Czy rozważasz uzyskanie zabiegu odmładzania pochwy? Jeśli tak, istnieje wiele rzeczy do rozważenia. Poniżej wymieniono chirurgiczne i niechirurgiczne…