Jaki jest średni koszt karboksyterapii miejsc intymnych?

Jaki jest średni koszt karboksyterapii miejsc intymnych?

Średni koszt zabiegu Karboksyterapii zależy od kilku czynników, w tym od obszaru poddawanego zabiegowi oraz od doświadczenia, kwalifikacji i szkolenia lekarza, który go wykonuje. Zabieg trwa od piętnastu do czterdziestu pięciu minut i nie ma potrzeby stosowania znieczulenia. W niektórych przypadkach może być droższy niż zabieg chirurgiczny. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o zabiegach karboksyterapii.

Nie wymaga znieczulenia

Powodem niskiego wymogu znieczulenia w karboksyterapii okolic intymnych jest to, że jest to zabieg mniej inwazyjny niż inne zabiegi odmładzające. Zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów pragnących zminimalizować oznaki starzenia, zmniejszyć widoczność rozstępów, wzmocnić efekty liposukcji i poprawić cellulit. Może być również stosowany do kształtowania problematycznych obszarów ciała.

Istnieje możliwość przeprowadzenia Karboksyterapii twarzy i okolic intymnych bez konieczności stosowania znieczulenia. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny, a po zabiegu nie ma przestojów – sekcja ta jest dziełem redakcji serwisu . W zależności od obszarów ciała, które mają być poddane zabiegowi, karboksyterapię można wykonać podczas przerwy na lunch. Chociaż nie jest to zabieg chirurgiczny, nie jest zalecany dla osób w ciąży lub karmiących piersią.

Koszt

Chociaż sama procedura jest stosunkowo bezbolesna, może być onieśmielająca dla niektórych pacjentów. Zazwyczaj zabieg trwa od 15 do 30 minut, a niektórzy lekarze mogą zastosować krem znieczulający przed wprowadzeniem igły. Chociaż po karboksyterapii nie jest wymagany czas przestoju, pacjenci mogą odczuwać dziwne uczucie przez kilka godzin po zabiegu. Karboksyterapia może poprawić wygląd cellulitu, ciemnych kręgów pod oczami i rozstępów. Cellulit jest wynikiem słabego krążenia krwi. Czerwone krwinki przenoszą tlen i dwutlenek węgla do tkanek ciała, a następnie pędzą do tego obszaru.

Chociaż karboksyterapia była pierwotnie wykorzystywana do walki z cellulitem, obecnie jest stosowana w wielu innych wskazaniach estetycznych w Ameryce Północnej i Południowej oraz w Europie. Chociaż istnieje szereg środków ostrożności związanych z karboksyterapią, procedura ta nie powoduje toksyczności ogólnoustrojowej ani poważnych działań niepożądanych. Istnieje jednak możliwość wystąpienia niewielkiego bólu i zasinienia. Chociaż nie można z góry określić częstotliwości i czasu trwania sesji karboksyterapii, jest ona ogólnie bezpieczna.

Efekty uboczne

Karbamazepina jest lekiem, który może być stosowany w leczeniu blizn i rozstępów. Chociaż procedura jest całkowicie bezbolesna, niektórzy pacjenci zgłaszają, że czują pewne ciepło lub mrowienie podczas procesu wstrzykiwania. W rzadkich przypadkach pacjenci mogą doświadczyć uczucia ucisku i swędzenia, choć uczucie to zazwyczaj ustępuje po dniu lub dwóch. Kilka efektów ubocznych karboksyterapii okolic intymnych obejmuje zasinienie i swędzenie, choć powinny one ustąpić samoistnie.

Pacjenci, którzy poddają się karboksyterapii są zazwyczaj w dobrym stanie zdrowia i mogą poradzić sobie z bólem. Nie ma ryzyka toksyczności ogólnoustrojowej ani poważnych działań niepożądanych. Siniaki w miejscu wstrzyknięcia są powszechne, choć może to zależeć od rodzaju zabiegu. Oprócz siniaków, pacjenci mogą doświadczyć pewnego obrzęku lub zaczerwienienia w tym obszarze. Mogą oni wznowić normalne czynności bezpośrednio po zabiegu. Jednak te efekty uboczne są zazwyczaj tymczasowe, trwające tylko jeden do pięciu dni, i mogą być zminimalizowane za pomocą kremów lub leków znieczulających.

Wyniki

Karboksyterapia jest stosunkowo prostym zabiegiem estetycznym, który polega na wstrzykiwaniu CO2 w okolice narządów płciowych. Oprócz tradycyjnego efektu rozszerzenia naczyń krwionośnych, karboksyterapia sprzyja śródskórnej restrukturyzacji kolagenu. Jest często stosowana w przypadku słabo gojących się owrzodzeń kończyn dolnych, u pacjentów z cukrzycą oraz ran chirurgicznych. Poprawia również rozstępy skórne (striae cutis distensas) i poprawia zaburzenia erekcji.

Karboksyterapia ma jednak kilka wad. Chociaż jest bezpieczna i nie ma istotnych skutków ubocznych, u niektórych pacjentów może wystąpić swędzenie lub uczucie pieczenia przez 10-20 minut. Uczucie to może utrzymywać się do 24 godzin i jest mniej prawdopodobne, że nawróci w tym samym miejscu. W 5% przypadków może powstać krwiak, a obrzęk powiek może utrzymywać się do czterech dni. Podczas zabiegu pacjent zobowiązany jest do picia dużej ilości płynów i unikania palenia papierosów. U kilku pacjentów może wystąpić świąd lub pieczenie, a zabieg może spowodować napięcie skóry lub obrzęk.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Zabieg odmładzania pochwy - wszystkie fakty
Czytaj Dalej

Zabieg odmładzania pochwy – wszystkie fakty

Czy rozważasz uzyskanie zabiegu odmładzania pochwy? Jeśli tak, istnieje wiele rzeczy do rozważenia. Poniżej wymieniono chirurgiczne i niechirurgiczne…